Uživatel nepřihlášen
Fear From Cheater
RSS kanál blogu
Píše: RockMax - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Fear From Cheater

Co všechno jste mohli vidět na mém youtube účtu za poslední 3 měsíce - část 2

Sobota 3.12.2011 12:46 - Autor: RockMax
To se mi líbí
Co všechno jste mohli vidět na mém youtube účtu za poslední 3 měsíce - část 2

Co vás čeká?

Už jsou to tři měsíce kdy jste se mohli naposledy podívat na shrnutí mých videí tak co se mrknout na další dávku? Těžko říct zda-li se vám bude můj dnešní blog líbit, ale to už bude záležet na vás.

V dnešních videí můžete vidět jak to vypadalo na zing matchi, který se hrál ve hře Battlefield 3. Všichni jsme si to užili a tak přemýšlím zda-li by nebylo dobré si to ještě párkrát zopakovat. Sestříhal jsem tedy ty nejlepší momenty kdy jsme se snažili vyfotit skupinovku, ale více o videu se dozvíte v dolní části blogu.

Kromě Battlefieldu 3 jsem měl tu možnost si zahrát i Modern Warfare 3 tedy Call of Duty 8. Natočil bych i nějaké videa z multiplayeru, ale ještě mi nedošla originální verze tak jsem si hru mezitím stáhl abych si zkrátil čekání. Mám tu sice jen jedno video, ale víc jich přibyde až bude origo.

Další hru, o které jsem se tu zmínil je Dead Island. No zombíkovka jak má být. Skončíte na ostrově s tím důvodem, že byste si rádi odpočinuli, ale něco nepěkného se stane. Začínáte svou dovolenou tak, že se opijete a skončíte v posteli. Druhý den se probudíte s takovým oknem, že vůbec nevíte co se stalo a tak začnete hledat přeživší a plnit pro ně úkoly. Více se, ale dovíte dole.

Ani nevíte jak rád bych natočil nějaké to video z RAGE, ale nemůžu, protože jakmile začnu natáčet frapsem tak se mi sníží fps natolik, že se na to nedá ani dívat. Jediné co jsem teda natočil bylo intro, ale musím vám říct, že bylo opravdu pěkné.

STAV

Momentálně mám na svém účtu o 100 videí více než před 3 měsícemi. Polovina je Walkthrought a polovina z té poloviny jsou písničky takže sem nahážu jen to co patří mezi hry. Jinak bych vám chtěl poděkovat, že se díváte na mé videa, protože za ty další 3 měsíce jsem nahrál o 100 videí více a sledovanost mých videí mi stoupla o dalších 100 000 takže je teď moje sledovanost videí na 800 000. Věřím, že to už brzy bude milión a tak si pro vás musím něco připravit. Pojďme se konečně podívat na ty videa co vy na to?

MODERN WARFARE

Nedávno nám zrovna vyšel Battlefield 3 a někteří ještě před vydáním netrpělivě čekali a zkracovali si čas hraním Battlefieldu 2. Pozor! Ne BC2, ale obyčejnému BF2. Já místo hraní sledoval videa o BF2 na youtube a našel jsem hodně srandovní videa a jestli je z vás někdo taky viděl tak vám je chci ukázat. Videa od "Snokennoken" jsou ty nejlepší co jsem kdy viděl a rád bych vám je chtěl doporučit. Zdejší video ukazuje jednu scénku připomínající reklamu na televizi sony bravia, kterou předělali do BF2 tak se pojďme mrknout jak to asi dopadlo ;).

více videí od Snokennoken zde: http://www.youtube.com/watch?v=YBsBDrE_s7Y

Jen tak okrajově. Začal jsem dělat WT na Battlefield 3. Sice mám zatím nahraná jen dvě videa, ale kdo by měl zájem se podívat jak hraju tak ke shlédnutí jsou už dvě videa, která můžete shlédnout na officiálních stránkách CzechEntertainment. Tady je první část.

No a když jsem tedy začal tím Battlefieldem... Tady mám pro vás několik videí, těch hlavních částí ze singleplayeru, které ovlivňovali hru. Prosím vás to video o kryse neberte vážně :D Už tak mám 3 lidi, kterým se to nelíbí, ale co jsem měl v tu danou chvíli dělat? Nechat se ukousat k smrti?

Pamatuju si jak jsem ještě chodil se svou ex. Volali jsme si přes skype a já hrál Stalkra a zabíjel tam psy. No když chodíte s holkou popř. ženou, která se zabývá zvířaty a vůbec neví co se ve hrách dělá tak to je holt marný něco vysvětlovat a obzvlášť v případě Stalkra kde jsou zmutovaní psi a no vlastně všechno na vás útočí bez varování.

Ale zpátky k virtuálnímu životu!! Kdo z vás má rád akci ve hrách? No tipuju, že skoro každý, protože neznám nikoho kdo by si třeba u takovýho CoD dával kafíčko. I když je to docela možný když někdo kempí ze snipou, ale to už je jiná.

Co byste udělali kdybyste našli bombu? Nedejbože tři a dvě by chyběli? S těmi penězi co tam byli bych asi odjel co nejdál co by to šlo.

No v prvním případě bych to nahlásil, ale co když už bude pozdě?

Zajímalo by mě kdo z vás starších má dítě nebo být aspoň v kůži toho dítěte, kterému umře táta. Jak mu to bude máma vysvětlovat jestli mu řekne pravda a nebo jestli bude lhát. Dítě nebude vědět jak to má chápat, že tatínek odjel někam pryč a, že už ho nikdy neuvidí. Ano i takové věci mě napadly když jsem hrál Battlefield 3.

A když už se začalo schylovat k tomu nejhoršímu tak nám nakonec ještě zhodili anténu tak proč to sakra nejde v multiplayeru?

Já bych to viděl ještě na nějaké videa z multiplayeru, ale nejdřív je tu něco pro dobrovolníky a to je SPOILER!!! OH YEAH :D a běda jak si toho z vás někdo nevšimne když se na to omylem podíváte.

Já si myslím, že bylo dost smutku tak se pojďme zasmát videu kdy jsem s krocanem hrál multiplayer. Sice to byla ještě beta, ale odté doby nemám jaksi čas něco natočit.

LETS KILL THOSE MOTHERFUCKERS

S Krocanem sme hráli jak draci, ale on nebyl jediný, který si semnou měl tu možnost zahrát. Winkja se taky obětoval a tak jako Krocan mi musel přenechat první pozici.

Pro zakončení jsem si pro vás připravil zing match, o kterém jsem se zmiňoval už na začátku takže jen pro ty co se vydrželi dívat až sem mám překvapení. Naše skupina se chtěla vyfotit jakože sme machři, že máme kolem sebe tanky a málem se nám to povedlo jen nás soupeř nenechal na pokoji no a místo toho vzniklo tohle.

A ten kdo nevěděl, že se bude hrát tak se nebojte určitě zase zařídím další match.

FAIL

Pamatujete si ještě někdo z vás na RAGE? Jak já bych rád natočil nějaký video :( Boužel to nejde, protože jakmile zapnu fraps tak mi klesne fps ze 60 na 5 a jsem nahranej. Jediný co šlo natočit bylo intro, který sem taky musím hodit, protože bych jej nominoval na nejlepší intro roku.

S.T.A.L.K.E.R 2?

Pojďte semnou popřemýšlet zda-li jsou tahle dvě videa pravá a zda-li opravdu ukazují to co v novém stalkrovi bude. Mě osobně se obě dvě videa líbí, ale jak vám? Podělte se jestli máte nějaké nové informace. Mě by určitě potěšilo si přečíst nové informace o Stalkrovi.

Jen mi vadí, že stalker 2 bude vycházet až v roce 2012, protože se nehorázně těším co mě bude čekat.

No a když už jsem u toho stalkra tak tu mám zase další 2 videa z nejlepších grafických módů co pro stalkra jsou. Kdyby chtěl někdo názvy módů tak napište. Více o módech se můžete dozvědět zde: http://rockmax.zing.cz/clanek/1198/stalker-call-of-pripyat-me-oblibene-vysle-a-vychazejici-mody

Jako další jsem se pokoušel udělat něco jako příhody ve stalkrovi, ale to začne až výjde SMRTER 0.45. Tři mapy z originální hry to je málo, ale 37 map to už stačí na takových 50 až 60 videí. V těchto třech videí jsem si povídal s kamarádem a čekal jsem, že se více zasmějete. Možná někdo ano, ale sprosté slova číhají na každém rohu.

Máte rádi krev?

Pokud není moje ani nikoho jiného než ve hře tak jo. To sem rád když to stříká z každé strany. Dead island tomu jde příkladem a já si jej nenechal ujít. Tady je pár videí, které jsem zde ještě nepublikoval. Na mou recenzi se můžete podívat zde: http://rockmax.zing.cz/clanek/1189/dead-island-maybe-you-should-take-a-med-kit

MODERN WARFARE PODRUHÉ

Sakra... Těch válek, ale je. Každopádně máte na výběr od přesolené polívky a nové kaše. Tím jsem myslel dva favority, kteří spolu bojují a to jsou CoD a BF3. Holt někdo si myslí, že je CoD už ohrané, ale to co před nás postavilo nové CoD nepatří ještě do starého železa.

Boužel tu mám zase jenom konec hry, ale to je ta hlavní věc, která vždy stojí za to! Takže pozor holky a děvčata.. Další SPOILER přiletěl z neznáma se na nás podívat.

Později až vyřeším problém s youtube dodám coop kdy jsem hrál s Krocanem a dali jsme level 35?? Teď si momentálně nevzpomenu. Potíž je v tom, že mi došlo místo na disku a nahrávání se vyplo tak je ke konci useklé no co se dá dělat.

THE.. No konec to určitě nebude! Tohle bude The Elder Scrolls a moje výbava, která je složená z deadrického oblečení. No prostě všechno co jsem měl na sobě bylo deadrické a ten drak měl prostě smůlu tak vám to řeknu. :D

A pokud byste si mysleli, že to umím jen s lukem tak se pletete.

Takhle to vypadá když máte lockpick na max někdo vás chytí a pak neví co se děje.

Že nevíte jak nejlíp lovit mamuty? V tomto videu vám ukážu, že nic jednoduššího není :D

Až teď už je to vážně konec, protože jsem ze sebe vyždímal úplně všechno co šlo. Pokud vám tu chybělo víc videí z Elder Scrollu tak se nebojte hodně videí ještě čeká na nahrátí. Prozatím se mějte a očekávejte tento blog za další 3 měsíce. Pokud jste neviděli první část tak je ke shlédnutí zde: http://rockmax.zing.cz/clanek/1096/co-vsechno-jste-mohli-videt-na-mem-youtube-uctu-za-posledni-3-mesice-cast-1

PS: Byl bych rád kdybyste připsali chyby, které jsem udělal ať vím v čem se mám zlepšit.

Tisk
Hodnocení:
( 6.9 / 31 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Co všechno jste mohli vidět na mém youtube účtu za poslední 3 měsíce - část 2
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
RockMax    vernys: Díky a jinak máš pravdu. Neboj brzo nahraju další videa :DRockMaxrockmax725    10.12.2011 12:09 RockMax

vernys: Díky a jinak máš pravdu. Neboj brzo nahraju další videa :D

vernys    Ty jsi moc hyperaktivní co se týče videí na Youtube Rockmaxi :-D GJ a jen tak dále ;)vernysvernys1495    8.12.2011 11:46 vernys

Ty jsi moc hyperaktivní co se týče videí na Youtube Rockmaxi :-D GJ a jen tak dále ;)

Krocan   6x   Já nejsu blázen, já mám pouze progresivnější styl zábavy :DKrocankrocan1001    3.12.2011 14:21 Krocan

Já nejsu blázen, já mám pouze progresivnější styl zábavy :D

Stixxy    To jsem nevěděl, že tak moc točíš. Už máš odběr :thumbup:Stixxystixxy2230    3.12.2011 13:59 Stixxy

To jsem nevěděl, že tak moc točíš. Už máš odběr :thumbup:

RockMax    No jo Krocan je blázen :DRockMaxrockmax725    3.12.2011 13:11 RockMax

No jo Krocan je blázen :D

Overpowered    nejlepší 2: 40 na té zingácké akci v BF3 :DOverpoweredoverpowered5690    3.12.2011 13:09 Overpowered

nejlepší 2: 40 na té zingácké akci v BF3 :D

RockMax    Lvl už jsem myslím něco kolem 80. Zaměřuji se hlavně na zabíjení nepřátel takže mám už skoro všechno na max. Jinak brnění je deadrické ;)RockMaxrockmax725    3.12.2011 13:06 RockMax

Lvl už jsem myslím něco kolem 80. Zaměřuji se hlavně na zabíjení nepřátel takže mám už skoro všechno na max. Jinak brnění je deadrické ;)

RCS339    I watching u all days, mate :) Super videjka. Až na ten Skyrim a gameplaye z BF3 SP, jsem viděl asi všechno. :thumbup:
edit: kolik jsi na Skyrimu lvl, ta zbroj se líbí :)
RCS339rcs3397972
    3.12.2011 12:56
RCS339

I watching u all days, mate :) Super videjka. Až na ten Skyrim a gameplaye z BF3 SP, jsem viděl asi všechno. :thumbup:
edit: kolik jsi na Skyrimu lvl, ta zbroj se líbí :)

Založit herní BLOG