Uživatel nepřihlášen
Fear From Cheater
RSS kanál blogu
Píše: RockMax - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Fear From Cheater

Co všechno jste mohli vidět na mém youtube účtu za poslední 3 měsíce - část 3+4

Neděle 13.5.2012 22:55 - Autor: RockMax
To se mi líbí

Co všechno jste mohli vidět na mém youtube účtu za poslední 3 měsíce - část 3+4 


Víte vy co? Já jo a to je právě na tom to nejhorší. No nebudu to dlouho natahovat... Já zapomněl udělat další videoblog ohledně mého youtube kanálu, ale dnes mám asi nějak moc velké štěstí, protože je květen a tudíž by tento měsíc měl vyjít i další videoblog takže ty dva spojím v jednoho ;)
Víte vy co? Já jo a to je právě na tom to nejhorší. No nebudu to dlouho natahovat... Já zapomněl udělat další videoblog ohledně mého youtube kanálu, ale dnes mám asi nějak moc velké štěstí, protože je květen a tudíž by tento měsíc měl vyjít i další videoblog takže ty dva spojím v jednoho ;)

Co vás čeká?

Když se na to tak dívám tak v podstatě ani nic "Bad Poker Face". To všechno co se za těch 6 měsíců odehrálo nebylo až tak moc zajímavé až na poslední měsíc kdy vlastně vyšel Sniper Elite V2, na který momentálně dělám "WK", ale za tu celou dobu to nebyl jediný WK co jsem udělal.

Samozřejmě tím myslím S.T.A.L.K.E.R.a a celých 48 videí. Bylo by asi blbý kdybych sem hodil všechny videa. Já to udělal jednodušeji, udělal jsem si své vlastné téma ohledně stalkra a tam vkládal všechna videa.

Jako další hra se tu objevuje Battlefield 3, která sice byla i v předešlém videoblogu, ale tam byl převážně jen singleplayer a část multiplayeru, ale ta byla jen z bety.

Sniper Elite V2 - To je hra, která je pro mě určená a tím jsem chtěl vlastně napsat, že jsem měl vždy rád klid a pohodu ovšem se snipou se mi to nikdy nepovedlo :D.

A na konec Portal 2 i když je to "poněkud starší" hra tak Valve vydalo nový ehm.. Ani nevím jak se to jmenuje, ale je to něco jako editor, ale přitom je hodně jednoduší než Authoring tools neboli SDK. Všichni se do něj zbláznili a dělaj alespoň 2 či 3 mapy denně a to taky odpovídá těm 50 000 tisícům vytvořených map. Já se taky zapojil a dokonce když na mě přišla nálada jsem dodělal svou půl roku starou mapu s názvem Rock :D.

STAV??

Momentálně mám na svém účtu o 100 videí více než před 6 měsícemi i když jsem čekal, že jich bude o 200 víc, ale hlavní důvod proč tomu tak není je ten, že jsem musel 50-60 videí smazat kvůli autorským právům. No co se dá dělat... Zase jako obvykle je polovina z mých videí Walkthrought a polovina z té poloviny jsou písničky takže sem nahážu jen to co patří mezi hry. Jinak bych vám chtěl poděkovat, že se díváte na mé videa, protože za ty další 3 měsíce jsem nahrál o 100 videí více a sledovanost mých videí mi stoupla o dalších 100 000 takže je teď moje sledovanost videí na 1 150 000 což je neuvěřitelný!!! Co se týče videí tak těch je 881, ale budou přibývat.

JDEME NA TO?? TAK URČITĚ :D

S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat

TOPIC:

http://www.zing.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=1121&start=0

Celý playlist je ke shlédnutí zde:

Od prvního až po dvacáté video nemluvím, ale komunita mě přemluvila abych do toho začal mluvit. Tak jsem tedy začal a nedopadlo to až tak špatně. Like převažoval unlike a tak jsem v tom pokračoval. Hrál jsem s módem MISERY, který je ke stáhnutí zde:

http://www.moddb.com/mods/stalker-misery

Další Walk budu dělat s módem SMRTER 0.45, ale bůh ví kdy výjde. Sice už je z 80% hotový, ale zbývá ještě dodělat tolik věcí, že to bude trvat asi až do roku 2013.

BATTLEFIELD 3

Jojo pokračování nejlepší fps co kdy vyšla. Boužel trojku místo toho aby ji zlepšovali tak ji zhoršují díky patchům. Má nejoblíbenější zbraň byla Famas, ale po posledním patchi už bude asi těžko. S 25 náboji a recoilem jako svině zabiju možná už jen fakt tak to prase.

V těchto čtyřech videích jsem hrál s Krocanem mapu Norsharské kanály "ani ten název neumím správně napsat, natožtak výjmenovat :D". Musím vás upozornit, že v "seriálu" padaly sprostá slova takže se připravte na nejhorší. Navíc jsem byl nasranej, že jsem to musel nahrát.

Aah ty seš ještě tady? Ok pokračování je tu :D

Part 2

Co se týče dalších dvou map... Bylo to úplně to stejný jako u těch dvou předešlých.

Ale sprostá slova a nadávky? Ty byly úplně jiné.

Další a poslední dvě videa jsme já Krocanem hráli s nováčkem Zaxem. Řeknu vám, že ani nevim, který z těch videí je nejsrandovnější. Nechám to na vás, protože stejně vždycky když s někým hraju tak to je hodně zajímavý :D.

V každém videu se najde vždy něco srandovního a obzvlášť u mého.

COD 8? WTF?

No jo... Já zapomněl nahrát jednu z nejlepších misí a to Turbulence. Ten pád letadla, ty zvuky, ta graf... Ano ta grafika :D To bylo opravdu fantastické.

MINECRAFT!

No jo MC se na mém komplu taky vyskytuje. Videa, která teď "možná uvidíte :D" ukazují jak se cestuje pomocí dynamitu a jak vypadá největší strom co kdy v minecraftu existoval. Ve dvou prvních vedeích jsem hrál s Need Warem a zažili jsme muka při hledání nějakého diamantu.

Pokračování...

O jakém stromu, že jsem to mluvil? Přece o tomhle :D

PORTAL 2

Ještě dřív než začnu něco s SE V2 tak tu mám ještě předposlední hru a to je portal 2. Valve se rozhodlo zjednodušit jejich editor a tak přišlo i s novou funkcí "workshop"

Moje druhá mapa se jmenuje Just like old times... But better a já věřím, že si ji užijete tak stejně jako já. PS: První mapa stála za nic :D.

A konečně má filnální práce v Authoring tools neboli SDK.

FINALLY! SNIPER ELITE V2

Že byste se taky těšili jen na konec :D? Momentálně hraju a dělám WK na tuto hru takže téma, které jsem znovu vytvořil pro mé WK je zde:

http://www.zing.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=1242

A nebo zde :)

Tady máte ještě další videa, která jsou vystřihnuta.

STEADY... FIRE!

No jo nikdo to nemá rád rychle :)

Přesně tam kam patří!

TRIPPLE KILL! Hold někdy i stromy mají své dny :D

Ták a jsme u konce. Doufám, že se vám videa líbila a doufám, že se na mě budete dívat i nadále.

Tisk
Hodnocení:
( 9 / 13 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Co všechno jste mohli vidět na mém youtube účtu za poslední 3 měsíce - část 3+4
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
RockMax    Já to potom opakoval a taky jsem už jen strefil tu barikádu, ale to už jen za 2k :DRockMaxrockmax725    16.5.2012 06:44 RockMax

Já to potom opakoval a taky jsem už jen strefil tu barikádu, ale to už jen za 2k :D

Racek    Ten strom v SE V2 nemá chybu :D Taky se mi to tam buglo, ale netrefil jsem strom. . Trefil jsem tu barikádu :D Taky nějakých 6k bodů :DRacekracek2369    15.5.2012 16:02 Racek

Ten strom v SE V2 nemá chybu :D Taky se mi to tam buglo, ale netrefil jsem strom. . Trefil jsem tu barikádu :D Taky nějakých 6k bodů :D

Založit herní BLOG