Uživatel nepřihlášen
Fear From Cheater
RSS kanál blogu
Píše: RockMax - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Fear From Cheater

Flatout Ultimate Carnage - super hra

Středa 9.3.2011 16:12 - Autor: RockMax
To se mi líbí

Flatout Ultimate Carnage - super hraI když měl být tento video článek o Mincraftu, tak nebude. Je mi to líto, ale ještě nemám dostatečný materiál, který bych zde mohl nahrát. Za to vám, ale mohu zkrátit čekání touto arkádovkou.

Flatout je totiž úplně odlišný od ostatních závodních her, ano je to sice arkáda, ale také závodní hra. Cílem kola je zničit, nebo alespoň poškodit vaše nepřátele co nejvíc to jde a přitom dojet na prvním místě. AI nepřátel se pohybuje na rovnici schopné a normální, ale ať se snažíte jak se snažíte vaši nepřátelé vás vždy dohoní když se jim pokusíte o únik. Tato funkce je stejná tak jako u NFS. Narozdíl od Flatoutu 2 zde máte o čtyři nepřátele navíc takže 12 a to už vám řeknu je pořádná řežba. Dále přibyly i dvě nebo tři auta. Jak už ve starém flatoutu, tak i v novém jsou tak zvané kaskadéřiny. Zde máte na výběr zvolit si jakoukoliv trať chcete a můžete jít pokořit nový rekord. Zevšeho nejvíce se zmněnila grafika a to ohodně k lepšímu a i čtyřjádrové athlony by s touto hrou měly velké potíže, ovšem záleží na tom jaké nastavení si vyberete. Já osobně mám hru na největší nastavení a hra mi běží kolem 30-60 fps. Myslím, že povídání o této hře stačilo a teď přejdeme k těm videím.

Když už jsem zde mluvil o těch kaskadéřinách, tak vám teď nějakou ukážu.

Máte rádi šipky? Neměli jste možnost si je zahrát a byli jste hodně naštvaní? Nevadí Flatout vás rychle vašeho zloství zbaví.

Jako pokračování pro vás mám závody na časovanou bombu. To znamená, že budete muset jezdit co nejrychleji a tak pozorně, že z vás bude téct pot aby jste vybojovali co nejvíce bodů.

To je ale jen kousek z videa. Dále pokračuji disciplíny.

Je skoro smutné, že jsem to na vás nevybalil jako první. Taktika, která vám pomůže co nejrychleji dohrát hru. Myslím, že k tomuto videu nemusím nic dodávat. Spíše vy byste mohli napsat co si o této taktice myslíte

Celkově je hra doprovázena dvaceti písničkami, které jsou rozdělené aby hrály v menu a další ve hře. Samozřejmně ty klidnější hrají v menu aby v tom nebyl zmatek :D. Nejsou to, ale jen povedené písničky. Co je na hře vůbec nejlepší jsou zvuky aut. Když si toto video dáte na max, budete si myslet, že to auto je přímo před vámi. Samozřejmně na to musíte mít repráky.

Akčnosti ve flatoutu není vždy dost. Co se takhle podívat jak probíhá derby s naklaďákem a zvláště ve Ultimate režimu? Flatout totiž není jen kopírka dvojky. Režim ultimate carnage přidává schopnosti a vylepšení danému hráči, který najede na bonus. Vylepšení a schopností je v této hře celkem 7 a to zdvojnásobené body, masivní útok, menší atomovečka, pevnější obrana, těžkotonážní prase- toto vylepšní vás pokryje bílou barvou a když to do vás někdo napere tak se od vás odrazí. Dále nekonečné nitro a jako poslední oprava celého auta což se velmi hodí. Jen upozorňuji, že video je hodně staré a není až zas tak moc v dobré kvalitě.

Jedno z mých nejnovějších videí se jmenuje "Jsem prostě borec" a podnázev haluze ve flatoutu. Ani jedno není pravda :D. Schválně se podívejte co je na tomto videu tak speciálního. Každého asi napadne, že nic ;)

Nakonec bych tu pro všechny měl nejlepší zajetí kola co jsem kdy měl. Samozřejmně se tu najdou lepší než já takže se nechci moc chlubit, ale když už to jsou má videa tak co nadělám.

Já se teď s vámi mohu jen rozloučit a v dalším díle se už můžete těšit na ten slíbený minecraft. Mám teď menší potíže s texturama, ale pustím se do toho co nejdříve to půjde. Takže se mějte pařmensky a užívejte her, dokud ještě jsou dobré a hratelné!

Tisk
Hodnocení:
( 8.1 / 21 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Flatout Ultimate Carnage - super hra
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Zuntak    Zmínil jsi, co je ve hře nejdůležitější, čím se liší od dvojky a co jsi neřekl, doplnily videa. Ani gramatické chyby nebyly tak dramatické ( :-D ) , takže dávám 10/10.Zuntakzuntak11706    24.3.2012 11:52 Zuntak

Zmínil jsi, co je ve hře nejdůležitější, čím se liší od dvojky a co jsi neřekl, doplnily videa. Ani gramatické chyby nebyly tak dramatické ( :-D ) , takže dávám 10/10.

RockMax    Děkuji za vaše komentáře. Děláte mne štasnějším každým dnem :DRockMaxrockmax725    9.4.2011 08:50 RockMax

Děkuji za vaše komentáře. Děláte mne štasnějším každým dnem :D

Bela    Jo je to chytlavé. Skvelý skok, ja som na to strašný nešika :(Belabela2855    9.3.2011 22:25 Bela

Jo je to chytlavé. Skvelý skok, ja som na to strašný nešika :(

JakER    Skvěle jsi se už rozepsal. :) Z těch videí jsem dostal chuť si to zahrát. Asi musím oprášit starou krabičku co se mi valí na poličce. 8-)JakERjaker2265    9.3.2011 19:11 JakER

Skvěle jsi se už rozepsal. :) Z těch videí jsem dostal chuť si to zahrát. Asi musím oprášit starou krabičku co se mi valí na poličce. 8-)

Založit herní BLOG