Uživatel nepřihlášen
Fear From Cheater
RSS kanál blogu
Píše: RockMax - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Fear From Cheater

Minecraft - Božská to hra

Neděle 13.3.2011 22:14 - Autor: RockMax
To se mi líbí

Minecraft - Božská to hraUž je to pár dní od té doby co jsem vydal další videoblog. Mimochodem pro ty, kteří neviděli ten předešlý o flatoutu se mohou podívat zde:

http://rockmax.zing.cz/clanek/677/flatout-ultimate-carnage-super-hra
Ti, kteří už viděli flatout se mohou pustit do čtení tohoto článku. Začnu tedy od začátku. Minecraft se skládá z kostek a to opravdu vše co zpatříte. Je to taková hororová hra s prvního pohledu a jediným vaším úkolem ve hře je přežít, postavit si protiútočiště na nocleh, a ráno jít zase kopat zlato a diamanty. Proč ráno? proč ne večer? Řekněme, že večer vycházejí strašidla z úkrytů a chodí zabíjet kohokoliv uvidí. Můžete proti nim bojovat, ale to záleží na štěstí na koho narazíte a na kolik čeho narazíte. Ve hře se dá nalézt více příšer. Třeba takový zombie, kostlivec, pavouk, slimák, duch a prasečí zombie. Když už jsme u těch prasat, tak v minecraftu nalezneme i zvířata a to ovci, ze které získáme vlnu, krávu, ze které dostaneme kůži a konečně i prase, které nám dá maso. Přejděme od zvířat a pazvířat k materiálům. Z čeho se dá tedy stavět? Máme na výběr z hlíny, dále pak ze dřeva a kamene. Tyto tři základní materiály se pak větví na další a vůbec než bych vám to zde stačil  vše vyjmenovat, pročetli byste si nejmíň dvě hodiny. Já myslím, že i teď je vám to málo, ale pojďme se podívat na ty videa.

Když už se bavíme o těch materiálech tak připomenu, že v minecratu nefunguje gravitace, nebo nijak novlivňuje materiály. Vy sice budete padat o stošest, ale takový kámen bude stát pořád ve vzduchu. Dají se najít akorát dva materiály, které vám spadnou na hlavu a to písek a štěrk, ale to už nepatří k tomuto videu.

Jedná se o budovu poskládanou z vlny. A jak se dá zkombinovat? Podívejte se.

Jak vlastně vypadá stavění v minecraftu? Tohle video je radši zrychlené, protože by zabíralo něco přez 10 minut. Sami uvidíte proč.

Určitě oceníte mé práce a nebudete nad nimi jen říkat omg. V tomhle videu byl trošku menší pokus o Knight Ridera, tak se mrknem jak to dopadlo ;)

No a blížíme se ke konci a tohle video by se vám snad už mohlo líbit. Jedná se o napodobení Interstate, ale přejmenovali jsme si jej na CZEN state. Ostatně na tom taky pracovali všichni z týmu.

Já jen doufám, že se vám naše nápady líbily. A pokud nás napadne ještě něco extra tak sem určitě ty videa přidám ;)

Tisk
Hodnocení:
( 7.8 / 27 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Minecraft - Božská to hra
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
k770i    Cyrain: Momentální verze je 1. 3_02. Já používám updatovací client (pohledej něco jako minecraftSP. exe) . Warez nepodporuju-Hru si koupím ale né teď.k770ik770i3839    25.3.2011 14:20 k770i

Cyrain: Momentální verze je 1. 3_02. Já používám updatovací client (pohledej něco jako minecraftSP. exe) . Warez nepodporuju-Hru si koupím ale né teď.

Cyrain    Ahojky minecraft taky hraju a nemůžu se ho pomalu nabažit. Ale mám takový problém... Nejsem zběhlá v hledání na netu a zahlédla jsem různé módy, ale na ně potřebuji minecraft 1. 3. 01 a nemohu ho nikde najít ke stáhnutí Všimla jsem si že ty 1. 3. 01 máš a chtěla jsem se tě zeptat kde by se 01 dala stáhnout.Cyraincyrain5845    24.3.2011 00:41 Cyrain

Ahojky minecraft taky hraju a nemůžu se ho pomalu nabažit. Ale mám takový problém... Nejsem zběhlá v hledání na netu a zahlédla jsem různé módy, ale na ně potřebuji minecraft 1. 3. 01 a nemohu ho nikde najít ke stáhnutí Všimla jsem si že ty 1. 3. 01 máš a chtěla jsem se tě zeptat kde by se 01 dala stáhnout.

k770i    Zapomněl jsi na Creepera ! Nikdy nezapomenu na tvé testování dráhy ( nadávky :D )k770ik770i3839    14.3.2011 21:31 k770i

Zapomněl jsi na Creepera ! Nikdy nezapomenu na tvé testování dráhy ( nadávky :D )

JakER    Tahle hra je geniální! Více slov není třeba.JakERjaker2265    14.3.2011 13:51 JakER

Tahle hra je geniální! Více slov není třeba.

Amahara   1x   Tahle hra je postavená na hlavu, ale rozhodně je neuvěřitelně originální (aneb autoři si asi hodně hráli s legem) ;-) .Amaharaamahara5002    14.3.2011 08:29 Amahara

Tahle hra je postavená na hlavu, ale rozhodně je neuvěřitelně originální (aneb autoři si asi hodně hráli s legem) ;-) .

Založit herní BLOG