Uživatel nepřihlášen
Fear From Cheater
RSS kanál blogu
Píše: RockMax - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Fear From Cheater

Portal 2 - Protože to nevypadá, že bychom někam směřovaly... No někam směřujeme

Středa 4.5.2011 16:17 - Autor: RockMax
To se mi líbí
Portal 2 - Protože to nevypadá, že bychom někam směřovaly... No někam směřujeme

Vítám vás. Ještě předtím než začnete číst a dívat se na videa, smiřte se s tím, že všechny videa jsou !SPOIL! Takže ten kdo nechce vědět co se dělo ať radši ani nečte.

Dnes se podíváme na zoubek hře Portal 2

Jde o pokračování Portalu 1. Opět hrajete za Chell a začínáte tím, že se probouzíte ze stáze kde si znovu zopakujete jak se chodí, čím se podíváte dolů a nahoru. Po rozcvičce si jdete znovu lehnout a další ráno vás vzbudí takový malý robůtek Wheatley. První věta co vám řekne je, že vypadáte hnusň.... krásně a poté pokračuje tím, že jste ve stázi prospali trošku více let a, že se celá oblast evakuje. Jakmile vám Wheatley pomůže pryč ze stáze dá vám úkol najít portalovou zbraň. Nebude až zas tak těžké ji najít, protože vás tam hra přímo nasměruje. Chell si začíná vzpomínat kde vlastně je a, že by měla co nejrychleji zmizet. Jenže jediná cesta směřuje přes GLaDOS a tu nechtěným spuštěním restartu probudíte.

GLaDOS vás oba dva chytí. Wheatlyho zničí a vás pošle znovu do testovacích místností. Tím začínáte opět testovat.

Pojďme se podívat jak to začalo

Poté co Chell testuje se vždy ukáže sice jen na sekundu, ale i tak náš starý známý Wheatley.
Ten se pro Chell pokouší najít cestu pryč. To, ale nebude tak lehké. Sice se Chell povedlo útéci, ale musí zničit hlavní přívod přívod neurotoxinu a poté zmáčknout tlačítko, které vypne GLaDOS.

No nebudu vás "napínat" a řeknu vám, že se to vše povedlo a nyní místo GLaDOS je vůdcem celého Aperture Science Wheatley. GLaDOS si začne vzpomínat, že.... ehm. Pojďme se na to podívat.

Takže hlavní plán zbavit se GLaDOS sice vyšel, ale náš malý Whealtey má lepší plán. A to bude co? No přeci testování, testování a zase testování. Tím, že jsme nachvíli ztratili GLaDOS nám přibyde další úkol a to je najít ji. Jakmile GLaDOS najdeme "a to na dost pěkném místečku" vydáváme se zničit Wheatleyho. Ten nás, ale chce za každou cenu zničit.

Po dalším lehkém úniku se už vydáváme tam, kde jse předtím sesadili GLaDOS.

Poslední a konečné video vám ukáže jak se vše povedlo.

A nakonec si pro nás fanoušky valve připravilo malinkatý teaser trailer na film Super8 a předělal jej do hry Portal 2. Pojďme se podívat na krátkou ukázku z filmu a ze hry.

A já se s vámi loučím a těším se na vás zase někdy jindy.

Tisk
Hodnocení:
( 7.7 / 24 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Portal 2 - Protože to nevypadá, že bychom někam směřovaly... No někam směřujeme
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
k770i    Jmenuje se Chell ne Chill! Clanku: koupě je dobrá volba. Já tu hru miluju :Dk770ik770i3839    4.5.2011 17:53 k770i

Jmenuje se Chell ne Chill! Clanku: koupě je dobrá volba. Já tu hru miluju :D

XJ-0461 = Clank    Čekal jsem, že to řekne někdo přede mnou, ale když ne, alespoň tě na to vůbec upozorním. Dle mého by líp vypadalo, kdyby sis to logo 'video-blog' dal jako header blogu rovnou (teď tam máš RockMax v zelené spirále) . Pak by jsi to nemusel dávat stále na začátek článku, do kterého ti stejně zasahuje logo článku.

Jinak jsem se sám podíval jen na re-boot GLaDOS, koupi totiž stále zvažuju a nechci se připravit o zážitek. Za snahu a mé navzanení jsem však dal desítku. 8-)
XJ-0461 = Clankxj-0461-clank4033
    4.5.2011 17:26
XJ-0461 = Clank

Čekal jsem, že to řekne někdo přede mnou, ale když ne, alespoň tě na to vůbec upozorním. Dle mého by líp vypadalo, kdyby sis to logo 'video-blog' dal jako header blogu rovnou (teď tam máš RockMax v zelené spirále) . Pak by jsi to nemusel dávat stále na začátek článku, do kterého ti stejně zasahuje logo článku.

Jinak jsem se sám podíval jen na re-boot GLaDOS, koupi totiž stále zvažuju a nechci se připravit o zážitek. Za snahu a mé navzanení jsem však dal desítku. 8-)

Amahara    A stejně si počkám na to, až ta hra bude ve slevě a nejdřív si jí zahraju ;-) .Amaharaamahara5002    4.5.2011 16:26 Amahara

A stejně si počkám na to, až ta hra bude ve slevě a nejdřív si jí zahraju ;-) .

RockMax    Amaharo stejně budu dělat walkthrough :DRockMaxrockmax725    4.5.2011 16:24 RockMax

Amaharo stejně budu dělat walkthrough :D

Amahara    Sice se na to nemůžu podívat, ale určitě je to pecka ;-) .Amaharaamahara5002    4.5.2011 16:22 Amahara

Sice se na to nemůžu podívat, ale určitě je to pecka ;-) .

Založit herní BLOG