Uživatel nepřihlášen
Fear From Cheater
RSS kanál blogu
Píše: RockMax - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Fear From Cheater

Battlefield 2 módy

Úterý 24.5.2011 21:49 - Autor: RockMax
To se mi líbí
Battlefield 2 módy

Ahojte lidi dnes jsem oprášil jednu ne až zas tak starou hru se jménem Battlefield 2. Připravil jsem si pro vás videonáhledy módu do této hry.

Ještě dříve než si spustíte videa tak vám o módech něco povím.

První co uvidíte bude mod OMNICIDE. Je to zombie mod s výběrem 10 map jak známých tak i vytvořených komunitou. Jediná nevýhoda je ta, že mapy mají malou velikost. Když si budete chtít zahrát mapu Strike Karkand tak jediná lokace kde můžete běhat je jen kolem hotelu, to je první vlajka co se na mapě musí obsadit, a protože je proti vám 3600 zombí a vy máte jen 2 pokusy o zastavení hordy zombí, to je veliká nevýhoda.
Jsou zde samozřejmně přidány nové či vylepšené zbraně s novým animovaným přebíjením, které se mi velice líbí.
V módu nenajdete žádná vozidla a ani možnost velitele není k mání.
Zpátky tedy k zombí. Hrajete za američany a proti vám budou opravdu zombí upravení tak jak by měli zombí vypadat. Dokonce když zemřete a přeměníte se, budete vidět pohled zombí zakrvácený.
Pojďme se podívat na slibované video o tomto módu.Dále pro vás zde mám ukázku módu z první světové s názvem Forgotten Hope 2.
V módu se dají konečně nalézt vozidla i když pohled z vozidel se nedá měnit. Vývojáři se snažili o to aby byl pohled realistický takže zde neplatí žádné písmeno C ke změně pohledu.
Na výběr ze zbraní je třeba Enfield, Kar 98 a Thompson to ovšem nejsou všechny zbraně.
Skoro bych i přeskočil mapy. Jakožto samozřejmostí v každém módu jsou nové mapy, a tak tomu je i u Forgotten Hope.
Jediné co se mi na módu nelíbilo bylo to, že když vás zabili, čekali jste skoro minutu na obnovení.
Co bylo realistické bylo to, že když jste si chtěli zvolit funkci Velitele, museli jste jít do bunkru a zasednou ke stolu s rádiem. Odtud se pak mohlo ovládat dělostřelectvo a zásoby.
Jak je mi tedy zvykem pojďme se podívat jak to v tomhle módu funguje.Mé další video vás zavede do zmatku.
Hard Justice je totiž mód, který nejen přidává nové zbraně, ale i mapy a vozidla. Je zde kompletně překopaná celá mapa vozidly a co je nelepší znáte artilery ne? (dělostřelectvo) Tak to je opravdu šílené. Místo 15 střel na vás z vrchu bude s radostí pršet o 30 bomb navíc.
Tohle vylepšení se mi na módu opravdu líbilo a je škoda jen, že se mód dále nerozvíjí, protože tohle v jiném módu nenajdete.
Mrkněte se na video co jsem o tomhle bláznivém módu přichystalPoslední a pro mě nejlepší mód co kdy vyšel pro Battlefield 2 je AIX 2 tedy Allied Intent Xtended
Sice se budu opět opakovat, ale jak už jsem psal je samozřejmostí když už děláte mód tak do něj přidat cokoliv aby se to komunitě líbilo.
Je zde na výběr skoro z 50 map a dále potom velikosti map. Když si budete chtít zahrát velikost mapy 16 není problém. Také samozřejmně velikosti 32 a 64 nesmí chybět. Nemusíte se bát, že byste hráli na mapě 64 jen s 16 boty. Tento mód se stará o vše a tak místo 16 botu jích na mapě klidně bude pobíhat 32 a pro ty co mají extrémní nároky klidně 255.
Opravdu zde musím pochválit zbraně a jejich zvuky. U zbraní dále chválím jejich rozptyl, protože když se podíváte na obyčejný battlefield 2 tak jste museli vystřílet skoro 2 zásobníky na takovou dálku co uvidíte ve videu abyste zabili protivníka.
Jako typy zbraní zde můžeme najít XM-8, M 14, SCAR, G-36, M-249 SAW a minigun. Ano slyšeli jste ehm. Četli jste dobře Minigun! a nejen ledajaký. Tahle zbraň dokáže nadělat takové škody a takový nepořátek, že pokud nejste sniper tak se nepřibližujte k protivníkovi na 100 metrů.
Co se mi na módu nejvíc líbilo bylo hák a lano, po kterém jste mohli vylézt na vysoké budovy a poté si s klídkem sklouznout dolů a uprchnout nebezpečí.

Jako další a to největší plus bych se chtěl zmínit o ranking systému (levelovacím) Není problém si v textovém dokumentu, popřípadě wordu přenastavit kolik bodů budete dostávat za zabití nepřítele či obsazení vlajky. Vše je naprosto parádně zpracované.
A co se mi na módu nelíbilo? Nic :)
Podívejte se na poslední video, kterému jsem se opravdu nejvíce věnovalTak já jen doufám, že se vám můj dnešní blog líbil a uvidíme se kdy? Zase příště ! A proč? Ať nebolí vás hlava! :D


Tisk
Hodnocení:
( 8.3 / 31 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Battlefield 2 módy
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
RockMax    Do složky mods ;)RockMaxrockmax725    11.10.2011 06:37 RockMax

Do složky mods ;)

Dominic    Zdravím, nemusíte ho za ten text ta odsuzovat, každý je jiný. Chtěl bych se zeptat (pokud to není zakázané) jak mužu vložit ten mód do hry (AIX mod) . stáhl jesem ho v . exe a nevim kam ho mám nainstalovat aby to jelo.Dominicdominic8718    29.9.2011 17:51 Dominic

Zdravím, nemusíte ho za ten text ta odsuzovat, každý je jiný. Chtěl bych se zeptat (pokud to není zakázané) jak mužu vložit ten mód do hry (AIX mod) . stáhl jesem ho v . exe a nevim kam ho mám nainstalovat aby to jelo.

Miky člen redakce    Ten text se ti opravdu nepovedl, pokud máš problémy s redakčním systémem pracovat, mohu ti poradit pár věcí, popřípadě ty článek editovat a dát tomu alespoň trošku hezčí kabátek, stačí jen říct :-) Za mě taky 8/10Mikymiky3    25.5.2011 08:17 Miky

Ten text se ti opravdu nepovedl, pokud máš problémy s redakčním systémem pracovat, mohu ti poradit pár věcí, popřípadě ty článek editovat a dát tomu alespoň trošku hezčí kabátek, stačí jen říct :-) Za mě taky 8/10

Amahara    Je dobré si zavzpomínat na to, že kdysi dávno v jedné předaleké galaxii existovala věc jménem mód. /prava písemného projevu není nic moc, ale ta videa jsou jako vždy super. Každopádně by to chtělo vyhrát si i s textem a funkce nadpisů by tomu taky dodala hezčí kabátek. Zdejší redakční systém je skvělý a je škoda jeho funkce nevyužít. Za mně osmička a příště se těším na lepší zpracování textu. Nemusí to být záživné či dlouhé, ale ať je to hezké na pohled :lala: .Amaharaamahara5002    24.5.2011 22:09 Amahara

Je dobré si zavzpomínat na to, že kdysi dávno v jedné předaleké galaxii existovala věc jménem mód. /prava písemného projevu není nic moc, ale ta videa jsou jako vždy super. Každopádně by to chtělo vyhrát si i s textem a funkce nadpisů by tomu taky dodala hezčí kabátek. Zdejší redakční systém je skvělý a je škoda jeho funkce nevyužít. Za mně osmička a příště se těším na lepší zpracování textu. Nemusí to být záživné či dlouhé, ale ať je to hezké na pohled :lala: .

RockMax    Overpowered: Díky, ale pochybuji, že se pro příště zlepším... pokusím seRockMaxrockmax725    24.5.2011 22:06 RockMax

Overpowered: Díky, ale pochybuji, že se pro příště zlepším... pokusím se

Overpowered    @RockMax: Lepší, ne delší, čti pořádně ;-) Nevím jak je to se stupnicí ostatních (třeba Amahara má takovou podivnou) , ale já u 8 vidím Vynikající tak se nemáš za co stydět. Pro příště bych si dal pozor na chyby a celkově obsah a význam vět, nějak to vyzní docela amatérsky, např. "...ale jak už jsem psal je samozřejmostí když už děláte mód tak do něj přidat cokoliv aby se to komunitě líbilo. " To mě příjde jako věta vážně padlá nahlavu, samozřejmě že jde o to aby se to komunitě líbilo. Já osobně bych o modech psal jinak. Napsal bych tučně jméno, v krátkých stručných větách napsal o co jde, co mění, čím je unikátní a co nabízí. A pak bych napsal osobní zkušenosti a dojmy jako v každém blogu a hodil video. To tvoje je takové neprofesionální, ale i tak to patří mezi to lepší co tu na zingu je. To byla jen taková rada pro příště, konstruktivní kritika. Těším se na další 8-)Overpoweredoverpowered5690    24.5.2011 22:04 Overpowered

@RockMax: Lepší, ne delší, čti pořádně ;-) Nevím jak je to se stupnicí ostatních (třeba Amahara má takovou podivnou) , ale já u 8 vidím Vynikající tak se nemáš za co stydět. Pro příště bych si dal pozor na chyby a celkově obsah a význam vět, nějak to vyzní docela amatérsky, např. "...ale jak už jsem psal je samozřejmostí když už děláte mód tak do něj přidat cokoliv aby se to komunitě líbilo. " To mě příjde jako věta vážně padlá nahlavu, samozřejmě že jde o to aby se to komunitě líbilo. Já osobně bych o modech psal jinak. Napsal bych tučně jméno, v krátkých stručných větách napsal o co jde, co mění, čím je unikátní a co nabízí. A pak bych napsal osobní zkušenosti a dojmy jako v každém blogu a hodil video. To tvoje je takové neprofesionální, ale i tak to patří mezi to lepší co tu na zingu je. To byla jen taková rada pro příště, konstruktivní kritika. Těším se na další 8-)

RockMax    Ehm sorry já četl delší :D jó to víš psaní není má silná stránkaRockMaxrockmax725    24.5.2011 22:02 RockMax

Ehm sorry já četl delší :D jó to víš psaní není má silná stránka

RockMax    Overpowered: Delší? Tohle je můj nejdelší :DRockMaxrockmax725    24.5.2011 21:59 RockMax

Overpowered: Delší? Tohle je můj nejdelší :D

Overpowered    No...no...mohlo to být lepší. Dal bych 7, ale protože to nejde a dnes mám dobrou náladu, tak máš za 8 :)Overpoweredoverpowered5690    24.5.2011 21:55 Overpowered

No...no...mohlo to být lepší. Dal bych 7, ale protože to nejde a dnes mám dobrou náladu, tak máš za 8 :)

Založit herní BLOG